Numara Taşıma

Mevcut numaranızı taşımak suretiyle yeni iletişim teknolojilerinden ve sağladığı birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Firma ve şirketinizin iletişimle ilgili değişimini zaruri görmeniz halinde kullandığınız numaranın yerine bir başka numaranın tahsis edilmesine asla gerek yok. Bu hususta hizmet sunan markamızın numara taşıma işlemlerinden yararlanabilir ve sunduğu yeni nesil iletişim teknolojilerinden faydalanarak şirketiniz için iletişimi daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

Numara taşıma sayesinde müşterilerinizle iletişiminiz devam eder ve tahsil edilmesi durumunda kaybedilecek sadık müşteri kitlesine yeniden ulaşmak için efor sarf etmeye lüzum kalmaz. Numara taşıma işlemlerinden sonra tercih edilmesi gereken bir diğer hizmet birimi ise, iletişim altyapısıdır. Yeni nesil iletişimi ifade eden sanal santral ve VOİP gibi sistemler sayesinde klasikleşen iletişim teknolojileri rafa kalkıyor.

Yeni nesil sistemler

İşletmenizin daha avantajlı bir iletişim sürecine sahip olması için VOİP sistemine numaranızın taşınması sağlanılabilir. İnternet üzerinden konuşma protokolünü ifade eden VOİP, yeni nesil bir iletişim alt yapısıdır. Maliyetlerin en aza inmesini sağlayan sistemle birden fazla şubeniz için ücretsiz iletişim imkanı sağlamanız mümkündür. Üstelik VOİP ile eşzamanlı çoklu konuşma yapabilme imkanı söz konusudur. Çoklu görüşmelerin sayısını internet bant genişliğinizin doğrudan etkilediğini de not edelim. Yeni nesil iletişim teknolojisinden faydalanarak işletmeniz için iletişim maliyetlerini düşürün ve müşterilerle daha fazla irtibat kurmaktan çekinmeyin.

Call Now Button