Blog Details

  • Home
  • Sabit Telefon Hizmeti

Sabit Telefon Hizmeti

Sabit Telefon haberleşmesi hizmeti sunabilmek için Şirketlerin BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu) dan almış oldukları lisansın adına sabit telefon hizmeti denilmektedir. Bu lisansa sahip olan firmalar Türkiye’deki abonelere Türk Telekom’a alternatif olarak sabit telefon hizmeti sunarlar. Sabit Telefon Hizmeti baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Görüşme kalitenizi artıran sabit telefon teknolojisini barındıran ekonomik iletişim paketleri, iletişim maliyetlerinin düşmesini sağlamaktadır. BTK tarafından verilen sabit telefon hizmeti lisansına sahip bulunan markalar ses iletimini ve kalitesini daha kaliteli kılan altyapı birimiyle sabit telefon ihtiyacınızı karşılıyor.

Firmamız Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan (BTK) almış olduğu Sabit Telefon Hizmetleri (STH) lisansıyla şirketlere Sabit Telefon Hizmetleri (STH) vermektedir.  Sabit Telefon Hizmetlerimiz şirketlerin santralleri üzerinden yaptıkları telefon görüşmelerini mevcut operatörden aldıkları analog hatlar yerine internet üzerinden voip (voice over internet protocol) teknolojisini kullanarak üzerimizden uygun fiyatla yapmalarına olanak sağlanan hizmetlerdendir.

Sabit Telefon Kolaylığı

Sabit telefon sistemini şirketimiz üzerinden sahip olmak isteyen kurumların bağlı kaldıkları Türk Telekom santralinde bir farklılık söz konusu olmamaktadır. Konuşma kalitesi, ücreti, süresi ve ses kalitesi gibi sabit telefon hizmetini kaliteli kılacak özellikler bir aradadır. Tüm bu ayrıcalıklar firmamız tarafından sağlanmakta olan yeni nesil teknolojilerle gerçekleştirilmektedir. Böylelikle iş bağlantıları olan kişilerle ve çevrenizle hem kesintisiz hem de şekilde daha ucuza kullanabilmektesiniz. Mevcut numaranızı değiştirmeden ücretsiz olarak numara taşıma imkanınız bulunmaktadır. Numara taşıma işlemini gerçekleştirirken herhangi bir ücret ödemenize ve ayrı bir maliyet çıkarmanıza gerek yoktur.

Şirketimiz tarafından sunulmakta olan VOİP teknolojisi ile gereksiniminize uygun farklı çözümlerden yararlanıp, şirketinizin iletişim masraflarını asgariye düşürebilmektesiniz. Yeni nesil iletişim yazılımını ifade etmekte olan VOİP ile internet üzerinden konuşma teknolojisine sahip oluyorsunuz. Aynı anda birden fazla kişiyle konuşabilme şansını yakalayıp, kendi hattınız aracılığıyla şubelerinizle ücretsiz görüşme imkanı elde etmektesiniz. Standart PSTN (Devre anahtarlamalı analog telefon şebekesi) şebekesinde veya ISDN (Bütünleşik hizmetler dijital şebekesi) Telekom şebekesinde hizmet almaya devam eden abonenin hiçbir donanım, kurulum veya aktivasyon işlemi gerektirmeden kullanılabilmektedir. Sabit telefon kolaylığı ve avantajlarından kısa süre içinde rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Leave Comment

Call Now Button